Художня галерея "Х-350"

Харківський Портал представляє
| Рус | Eng | Укр |

Аліна Осєєва

Роботи »

Відома харківська художниця. Членкиня творчого об'єднання вільних художників "Символ" м. Харкова. Живопис на шовку (акварель, темпера, акрил).

Народилася у м. Феодосія 21 березня 1964р. У 1980р. закінчила Феодосійську художню школу ім. І.К.Айвазовського, а у 1986р. - Харківський художньо-промисловий інститут, факультет художнього конструювання.

Перша персональна виставка відбулася ще в художній школі м. Феодосія. Неодноразово брала участь у колективних виставках, включно з виставками у художній галереї ім. І.К.Айвазовського та в музеї О.Гріна.

Довгий час тривав пошук свого творчого стилю. Проте живопис на шовку став основним захопленням. Витончена техніка китайських майстрів, що вимагає поєднання легкості й надзвичайної терплячості захопила художницю. Унікальність стародавньої техніки полягає у тому, що вона не дає зупинятися на досягнутому, а надихає на безперервний рух до вершин досконалості.

Величезну любов до живої природи вкладає Аліна Осєєва у свою творчість, гармонійно поєднуючи техніку письма, матеріали й тематику. Техніка її робіт потребує філігранного володіння пензлем і не допускає виправлень. Творчий метод роботи Аліни Осєєвої дозволяє говорити про новий напрямок у живопису на шовку.

Роботи користуються великою популярність як у нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, США, Росія, тощо). Виставки у Харківському художньому музеї у 2000 і 2003 роках.

Строк виконання замовлення, залежно від складності, до 2 місяців.

Електронна пошта: .

Телефон: (057) 343-93-68, (050) 163-36-76.
  ©2004-2020 Юрiй Бєлотицький, Олександр Фурсевич, автори робіт